Chcę pomóc

FUNDACJA DR OTIS UL. SYBIRAKÓW 24 18-400 ŁOMŻA NR KONTA: 51 1090 2590 0000 0001 2283 5029

Wsparcie finansowe - firmy i organizacje

Fundacja DR OTIS reprezentuje nowy rynek polityki społecznej, który w najbliższych latach stanie się nieodzowną częścią silnych marek. Jesteśmy liderem w swojej dziedzinie na rynku lokalnym jak i wykraczającym poza jego okręg. Przede wszystkim jesteśmy profesjonalistami. Trendy potwierdzają zmiany postaw konsumentów. Już dziś dla kupujących rzeczy czy usługi, a nawet przyszłych pracowników liczy się etyka i dobroczynność firm – tak zwane „etyczne zaplecze”. Ekonomia społeczna to ciekawy partner dla biznesu. Naszą współpracę docenią Wasi klienci. Dzięki niej, zyskają Państwo nowy rodzaj zaufania, tak bardzo poszukiwany w obecnych czasach.

Nasze cele na najbliższy czas, to otwarcie nowych placówek zajmujących się pomocą osobom z niepełnosprawnościami, w szczególności dla dzieci z niepełnosprawnościami sprzężonymi i z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, lecz nie tylko.

Liczy się każdy rodzaj współpracy. Docenimy zarówno jednorazowe, jak i systematyczne wsparcie.

Loga firm czy organizacji, które zdecydują się na tego rodzaju współpracę, będą na życzenie, widoczne na naszej stronie internetowej. Istnieje możliwość zdobycia miana złotego, srebrnego i standardowego partnera. Więcej informacji uzyskacie Państwo pisząc na adres menadżer.drotis@gmail.com.

Zapraszamy do współpracy!

Wsparcie finansowe - osoby prywatne

Jesteś osobą prywatną i chcesz wpłacić darowiznę na rzecz Fundacji DR OTIS? Świetna decyzja! Dziękujemy! Potrzebujemy osób takich jak Ty. Prowadzimy placówki oświatowe dla dzieci z niepełnosprawnościami i z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Być może je znasz. To przedszkola „Motylek” i „Nutka” w Łomży, „Kredka” w Kolnie oraz Szkoła Podstawowa Specjalna Dla Dzieci z Autyzmem i Niepełnosprawnościami Sprzężonymi w Łomży. To dużo placówek, ale nie możemy na tym zaprzestać, gdyż potrzeby są większe. Będziemy wychodzić naprzeciwko nim. Zrobimy to na pewno. Możesz mieć w tym swój udział wpłacając darowiznę czy ściągając aplikację Fani Mani. Może masz pomysł jak możesz jeszcze pomóc. Napisz koniecznie: menadżer.drotis@gmail.com .

Zapraszamy Cię do pomocy!

Wolontariat

Wolontariat jest bezpłatną, dobrowolną działalnością na rzecz społeczeństwa. Przynosi korzyści zarówno osobom, którym pomagasz, jak i Tobie. Będąc wolontariuszem przeżywa się wiele pięknych chwil. W dodatku można uczestniczyć w ciekawych i ambitnych projektach. Jednak to nie wszystko!
Wolontariat wspomaga rozwój kariery zawodowej. Jako wolontariusz zdobędziesz doświadczenie, które będzie przydatne w pracy. Wolontariat uczy pracy zespołowej, daje satysfakcję, pozwala odkryć swoje nowe talenty i umiejętności. Zwiększy się również Twoja wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Działając jako wolontariusz zaczynasz być bardziej wrażliwym na potrzeby innych. Może dzięki temu zaczniesz dostrzegać codzienne problemy Twoich najbliższych i zaczniesz pomagać im w ich rozwiązaniu. Twoja pomoc, nawet najmniejsza, zbliży Was do siebie i zbuduje silną relację między Wami.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y wolontariatem w Fundacji DR OTIS, napisz do nas: fundacja.drotis@gmail.com . Zapiszemy Cię na naszą LISTĘ WOLONTARIUSZY i w razie potrzeby, skontaktujemy się z Tobą.

Polecamy również ciekawą formę wsparcia naszej FUNDACJI DR OTIS poprzez codzienne zakupy internetowe. Ty kupujesz, nic nie tracisz, a Nasi podopieczni zyskują! Zainstaluj przypominajkę strony FaniMani na swojej przeglądarce lub aplikację na telefonie. Procent od wartości Twojego koszyka podczas zakupów internetowych zostanie przekazany na rzecz naszej działalności. Nie ponosisz w związku z tym, żadnych dodatkowych kosztów. Niech informacja rozejdzie się szerokim echem wśród naszych  znajomych!

Od stycznia 2024 roku, we współpracy z FaniMani, uruchomiliśmy także możliwość przekazania 1,5% podatku! Aby to zrobić wystarczy w rozliczeniu PIT wpisać:
– KRS: 0000507234 
– CEL SZCZEGÓŁOWY: 24503.

Kliknij: „dodaj do chrome”, a następnie „dodaj rozszerzenie” i… gotowe!

Partnerzy

Accessibility Toolbar