Już dziś zapraszamy na ostatkowy Koncert Charytatywny przy współorganizacji Piwiarni Warka, który odbędzie się w Łomży 25. 11. 2021 . Będzie to pierwsza cegiełka do Domku Malowanego Sercem. Gwarantowana dobra zabawa i wspaniali goście. Wesprzyjcie nas swoją obecnością i wielkimi dobrymi sercami.

Dlaczego zbieramy pieniądze?

Mamy plan, by stworzyć całodobowy ośrodek dla dzieci z niepełnosprawnościami i zaburzeniami ze spektrum autyzmu. 

Skąd ten pomysł?

Pomysł jest odpowiedzią na potrzeby rodzin i dzieci dotkniętych problemem autyzmu i niepełnosprawności. Ciężko jest żyć w ciągłej gotowości 24 godziny na dobę przez wiele lat, a tak funkcjonują rodzice dzieci ze specjalnymi potrzebami. Dając równocześnie wytchnienie rodzinom, chcemy zapewnić przyszłym podopiecznym terapię i rehabilitację na najwyższym poziomie. 

Czy rzeczywiście jest taka potrzeba?

Dopóki dzieci chodzą do szkoły, najczęściej mają zapewnioną przynajmniej podstawową terapię. Kiedy kończą szkołę podstawową, proces terapii też często się kończy i tu jest miejsce na nasze działanie. Pomocy mogą potrzebować również rodziny dziecka silnie agresywnego, z dużymi niepełnosprawnościami. Każde dziecko zasługuje by o nie dbać. Proces terapii i rehabilitacji oraz opieka całodobowo lub czasowo w zależności od potrzeb, to coś, co możemy oferować i tak zrobimy.

Czy można nam pomóc w osiągnięciu celu?

Tak. Zdecydowanie lżej będzie nam działać przy wsparciu ludzi dobrej woli. Można nam pomagać w każdy możliwy sposób. Dziękujęmy.

Accessibility Toolbar