Już 25 listopada Koncert Charytatywny w Warce!!!

25 listopada w Piwiarni Warka w Łomży odbędzie się Koncert Charytatywny dla Domku Malowanego Sercem. Start o godzinie 19.00.

W planie występy wokalne Julity Kaczyńskiej, Fabisza oraz SARY, a także występ Piotra Grzyba & Zupy Grzybowej oraz zespołu Droga Na Ostrołękę. 

Gośćmi specjalnymi będą przedstawicielki Miss Ziemi Łomżyńskiej oraz zawodnicy Klubu Sportowego ŁKS 1926 w Łomży. Zaproszeni zostali przedstawiciele i pracownicy urzędów oraz firm z Łomży i okolic.

Koncert odbędzie się dzięki wsparciu Piwiarni Warka w Łomży. 

Podczas koncertu odbędą się licytacje gadżetów od Prezydenta Miasta Łomży, klubu ŁKS, Warki oraz FUNDACJI DR OTIS.

Wylicytować będzie można również vouchery od lokalnych firm na usługi i produkty takie jak sesje zdjęciowe, porady architekta, wejściówki na strzelnicę, na zajęcia taneczne i fitness, usługi kosmetyczne, a nawet tatuaże.  Znajdziemy również vouchery na artykuły papierniczo-biurowe i zabawki oraz ozdoby na różne okazje. Do zdobycia koszulki z autografami m.in. Rafała Boguskiego!

FUNDACJA DR OTIS dzięki pomocy wielu ludzi dobrej woli, stawia pierwsze kroki w kierunku stworzenia ośrodka dla dzieci z niepełnosprawnościami i z zaburzeniami ze spektrum autyzmu wraz z ośrodkiem rehabilitacji. 

Na koncert zapraszamy każdego, kto chce zrobić coś dobrego w życiu, kto potrzebuje dodać nam otuchy i wiary w osiągnięcie celu. 

Miejsce będzie dla Nas wszystkich bardzo ważne, zróbmy wszystko żeby powstało. Dziękujemy!!!

Dziękujemy za współpracę:

Accessibility Toolbar