Dziś przedstawiciele FUNDACJI DR OTIS rozmawiali w Radiu Oko o potrzebie stworzenia Domku Malowanego Sercem – ośrodka dla dzieci z niepełnosprawnościami i ze spektrum autyzmu.

Z założenia ma być to ośrodek z około 30 miejscami stałymi dla dzieci. Możliwe będą również  turnusy rehabilitacyjno-terapeutyczne.   Prowadzone będą zajęcia szkolno-wychowawcze. Chcemy zapewnić równy dostęp do ośrodka rehabilitacyjnego dla wszystkich.

Będziemy otwarci na dzieci z różnych rejonów Polski. Dla dzieci z niepełnosprawnościami i autyzmem przerwanie terapii równa się cofnięciu efektów rozwoju, który został już osiągnięty. Chcemy walczyć z tym zjawiskiem, które niestety jest powszechne.

Każdy rodzic dziecka z niepełnosprawnościami bądź autyzmem, wykonuje ciężką pracę 24 godzin na dobę, przez wiele lat. Chcemy dać tym ludziom wytchnienie.

Każdy, kto ma pomysł, jak może nam pomóc, proszony jest o kontakt – menadzer.drotis@gmail.com lub fundacja.drotis@gmail.com.

Prosimy o wpłacanie pieniędzy na nasze konto, za pomocą bloku „chcę pomóc” na naszej stronie www.drotis.pl oraz na stronie zrzutka.pl –  https://zrzutka.pl/j832tv. Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają. To będzie ciężka praca. Potrzebujemy WAS.

Accessibility Toolbar