Wizyta studyjna
w
FUNDACJI DR OTIS

W dniu 17.09.2021 mieliśmy zaszczyt gościć w jednej z naszych placówek przedstawicieli Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej z Białegostoku oraz Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej z województwa podlaskiego.

Nasi goście chętnie zwiedzali nasze Przedszkole Niepubliczne „Nutka” oraz Szkołę Podstawowa Specjalną dla Dzieci z Autyzmem i Niepełnosprawnościami Sprzężonymi   w Łomży znajdujące się przy ulicy Sybiraków 24.

Było nam niezmiernie miło, gdyż zostaliśmy docenieni. Padło mnóstwo pochwał i serdeczności. Nasi podopieczni jak zwykle żywo zainteresowali się odwiedzającymi. W pewnym momencie przydał się język angielski. Nieuniknione było również sprawdzenie koloru paznokci u wszystkich obecnych Pań przez jedną z naszych dziewczynek.

Opowiedzieliśmy o tym jak zaczynaliśmy, co robimy teraz oraz o naszych celach. Rozmawialiśmy o problemach w edukacji i możliwościach jakie przed nami stoją. Dostaliśmy również zaproszenie do prowadzenia lekcji o autyzmie, w których się specjalizujemy.

Na koniec spotkania otrzymaliśmy podziękowania za wkład w organizację spotkania Sieci Tematycznej OWES i ROPS „Współpraca na poziomie regionalnym pomiędzy ROPS i OWES w obszarze sektora ekonomii społecznej w powiecie łomżyńskim”.

Pozdrawiamy wszystkich uczestników i dziękujemy za wizytę.

FUNDACJA DROTIS

Accessibility Toolbar